Naha vananemine sõltub otseselt selles naha enda hüaluroonhappe (HH) sisaldusest, milline sidudes vett, vastutab naha prinkuse, elastsuse ja naha pinna toonuse eest. Vanusega selle kogus kahjuks väheneb, mille tagajärjel tekivad veesisalduse tasakaalu häired, nahk kaotab oma elastsuse, tekib naha lõtvumine ja veetustumine, samuti tekib peente kortsukeste võrk ja kurrud.
Biorevitaliseerimise eesmärk ongi naha „elustamine“. Protseduur aitab nahka noorendada ning taastada kaotatud toonust. Meetod kujutab endast HH nahasisest süstimist, mis mitte üksnes ei taasta veesisalduse tasakaalu, vaid stimuleerib ka fibroblastide jagunemist, mis hakkavad aktiivselt tootma oma HH-d. Käivitub uue kollageeni ja elastiini sünteesi protsess. Peale selle aitab biorevitaliseerimine taastada nahka pärast agressiivseid kosmeetilisi protseduure.
Näidustused:
💗Näonaha fotokahjustuse ennetamine ja taastamine pärast seda
💗Loomuliku vananemise ennetamine ja ravi
💗Nahaniisutus
💗Naha struktuuri taastamine pärast agressiivseid kosmeetilisi protseduure (keemiline või laserkoorimine, lihvimine)
💗Naha pigmentatsiooni vähendamine
Nähtava kliinilise efekti saavutamiseks tuleb läbida protseduuride kuur 3 kuni 6 korda 3-4-nädalaste vaheaegadega, sellisel juhul säilib saavutatud tulemus 6-8 kuud. Saavutatud efekti säilitamiseks võib biorevitaliseerimist korrata iga 3 kuu tagant
Paari päeva jooksul pärast protseduuri võib süstimise kohtades säilida naha punetus, mõnikord sinised laigud ja nn paapulad - kühmukesed, mis kaovad iseenesest 2-3 päevaga.
Samuti tuleks pöörata tähelepanu sellele, et biorevitalisaatorid ei ole fillerid ning ei täida sügavamaid kurde. Seetõttu tuleks miimilistest ja gravitatsioonilistest kortsudest vabanemiseks kasutada kompleksset lähenemist. Selleks tuleb eelnevalt läbida nõustamine spetsialisti juures.